Вже декілька років працює на благо міста, громади, країни та Української Греко-Католицької Церкви організація «Апостольська Чота». Зародившись у затінку війни на Сході України, під час активних волонтерських рухів, під час боїв і втрат, революцій та еволюцій нації та в часі таких необхідних державі істинних патріотів, котрі розуміють підґрунтя зла і знають ціну боротьбі. Молодь прийшла на допомогу – волонтеру, військовому капелану, оборонцю спокою в душах українських захисників, отцю Михайлу Греділю, відомому на Сході під псевдо «Апостол». Вони бачили його старання, вони йшли на світло з його серця, відчували величезний ще не розкритий потенціал, активно допомагали.

На початку заснування руху юні хлопці та дівчата із «Апостольської Чоти» допомагали пакувати теплий одяг, їжу, засоби гігієни для хлопців-воїнів на Схід, ліпили вареники, розмальовували автівки та фургони у камуфляжні кольори, плели маскувальні сітки, організовували велелюдні заходи, акції, привертали увагу до проблем духовного та патріотичного виховання молоді в Україні. І поки Провідник отець Михайло Греділь разом з іншими волонтерами підтримував бойовий дух українського воїнства на Сході, тут у Городку формувалось нове покоління нації.

Від тоді «Апостольська Чота» - це організація, яка плекає Україну. Вона була офіційно зареєстрована 21 вересня 2017 року. Метою діяльності є духовно-патрітичне виховання дітей та молоді. Її досягнення з року в рік досягають нових апогеїв.

Громадська організація «Апостольська Чота» працює у таких напрямках:

Допомога ЗСУ - забезпечення військовослужбовців на фронті необхідними речами: автомобілями, тактичним спорядженням, амуніцією, продуктами харчування, медикаментами, тощо. А також волонтерські поїздки команди «Апостольська Чота» на передову, щоб передати посилки та необхідні речі бійцям безпосередньо у руки. (Керівник напряму – отець Михайло Греділь)

Духовне формування молоді - підтримка українських церковних традицій, катехизація, молитовні практики; (Керівник напряму – отець Михайло Греділь)

Соціальне служіння – допомога самотнім людям похилого віку, підтримка дітей, що перебувають у скрутних життєвих обставинах, поїздки у дитячі будинки, волонтерство, допомога воїнам АТО/ООС та їх сім’ям, благодійні ярмарки, співпраця з благодійними фондами, створення та організація власного соціального відділу з необхідними речима для потребуючих людей (Керівники напряму – Медвідь Надія, Мартин Оксана)

Патріотична формація – проведення та участь у різних патріотичних акцій, вшанування пам’яті Українських Героїв, вивчення історії рідного краю, екскурсії, таборування, відкриття власної патріотичної читальні, догляд та відновлення пам’ятників Героїв національно-визвольних змагань, перегляд патріотичних фільмів (Керівник напряму – о. Михайло Греділь, Уляна Греділь)

Неформальна освіта – проведення різних навчань та тренінгів на патріотичні та актуальні соціальні теми із запрошенням відомих спікерів (Керівник напряму – Уляна Греділь)

Культурно-просвітницька діяльність – зняття відеороликів, діяльність Ансамблю Апостольської Чоти, проведення концертів (Керівник напряму – Уляна Греділь)

Кіностудія «Апостольська Чота» – створення фільмів та відеокліпів (Керівник напряму – о.Михайло Греділь)

Спортивне виховання – проведення різних спортивних заходів, створення футбольної команди, волейбольної команди, участь у турнірах та військо-спортивних заходах (Керівник напряму – Карапінка Назар)

Журналістика – створення власного щомісячного друкованого видання (8ст) «Апостольська Чота.Вісник», участь у тренінгах та навчаннях (Керівник напряму – Уляна Греділь)

Choto English Speaking Club – вивчення та удосконалення розмовної англійської мови (Керівник напряму – Звір Анастасія)

Тактична група – військово-тактичне формування молоді, вишколи (Керівник напряму – Клос Василь)

Молодша група «Апостольської Чоти» - духовно-патріотичне виховання дітей віком від 10 до 13 років. (Керівник напряму – Попко Ірина, Саган Іван)

© Апостольська Чота. 2022